O mnie

o mnie Mag Bee Fotografia produktowa

Dlaczego fotografia produktowa?

Studiowałam historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, bo zawsze fascynowała mnie artystyczna strona ludzkiej natury, a w szczególności rzemiosło i to jemu poświęciłam pracę magisterską.

Przez siedem lat prowadziłam firmę związaną z rękodziełem – sama projektowałam i wykonywałam różnego rodzaju ozdoby – od biżuterii po torebki i dekoracje wnętrz. W tym samym czasie prowadziłam sklep www i działałam w social mediach. Zdjęcia robiłam od lat nastoletnich, jeszcze aparatami analogowymi, ale to w trakcie prowadzenia firmy musiałam zmierzyć się z fotografią produktową, by wiernie i atrakcyjnie pokazywać swoje prace w Internecie.

Kolejne cztery lata pracowałam w Agencji Social Media, gdzie zajmowałam się copywritingiem oraz wykonywałam dla klientów sesje zdjęciowe oraz krótkie filmy.

Wszystkie te lata pokazały mi jak ważne są fotografie i pokazywanie swoich produktów czy usług w pięknej wizualnie formie.

Mój styl

Ponad dziesięć lat temu przeniosłam się z miasta na wieś. Zawsze dobrze czułam się w otoczeniu natury i ciszy. Kocham wszystko co naturalne i klasyczne o ponadczasowej urodzie. Jednocześnie zachwycam się pomysłowym designem i wszelką twórczością człowieka, która sprawia, że na końcu powstaje coś pięknego, funkcjonalnego i praktycznego, co służy latami.

Na moich fotografiach znajdziesz dużo roślin, naturalnych materiałów oraz elementy fotografii kulinarnej. Czasem zaszaleję z kolorem, ale z reguły stawiam na naturalną kolorystykę.

W literaturze uwielbiam realizm magiczny i podobnie na zdjęciach. Buduję naturalną scenografię i zawsze dodaję odrobinę magii 🙂

Cały czas rozwijam się artystycznie, biorę udział w kursach dotyczących fotografii, obróbki i stylizacji.

Obejrzyj sesje, jakie zrealizowałam dla moich klientów.