Współpraca

Wykonuję zdjęcia produktowe oraz zdjęcia stylizowane, tzw. martwe natury. Jeśli jest taka potrzeba, mogę wykonać również packshoty.

Zakres prac

Tworzę zdjęcia na strony internetowe: blogi i sklepy www, do mediów społecznościowych, kampanii reklamowych, a także do druku, np. książek, czasopism, naklejek i innych materiałów marketingowych.

W ramach stałej współpracy, dostarczam w cyklach comiesięcznych z góry ustaloną ilość zdjęć, na profile społecznościowe moich klientów.

Specjalizuję się w fotografii przedmiotów, ale wykorzystuję także elementy fotografii kulinarnej. Przed moim obiektywem stawiam przeróżne produkty, m.in. przedmioty dekoracyjne, zastawę stołową, meble, książki, produkty spożywcze, gotowe dania, wyroby cukiernicze, rośliny, kosmetyki, świece, wyroby rękodzielnicze i wiele innych.

Etapy współpracy i wycena

Każdy produkt jest inny i wymaga innego podejścia, zbudowania odmiennej scenografii i stylizacji. Różne są potrzeby klientów. Dlatego każde zlecenie omawiam i wyceniam indywidualnie. Zwykle konsultacje odbywają się telefonicznie lub mailowo, możemy także spotkać się wirtualnie lub porozmawiać face to face. Wspólnie ustalamy szczegóły zdjęć, na podstawie których wyceniam sesję. Przed sesją przygotowuję moodboard uwzględniający sugestie klienta oraz przedstawiający moją wizję projektu. Omawiamy go i doprecyzowujemy wszystkie szczegóły. Następnie uzgadniamy termin realizacji oraz dostarczenia produktów. Zwykle realizacja trwa trzy dni robocze.

Po więcej szczegółów dotyczących sesji zdjęciowych zapraszam na stronę sesja produktowa, gdzie znajdziesz przykładowe sesje zdjęciowe wraz z przybliżoną wyceną.

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Poniżej przedstawiam realizacje wykonane dla moich dotychczasowych klientów.


Sesja kulinarna japońskiego deseru Mochi oraz napojów bubble tea dla BubbleJoy Polska.


Współpraca z producentem naturalnych świec zapachowych ROYAL HARMONY The Essence of Light. Stworzenie katalogu zapachów świec sojowych. Zdjęcia na stronę www i do mediów społecznościowych – Instagram i Facebook.


Sesja produktów dekoracyjnych do wnętrz i akcesoriów kuchennych zrealizowana dla Baharat Home – sklepu internetowego z wyrobami z Indii.


Współpraca z firmą Kawiks. Sesje grillowe w studio i w plenerze. Sesje zdjęciowe wyrobów gotowych – wędlin i pierogów. Zdjęcia do mediów społecznościowych.